MoonOTs Dowiedz się czegoś więcej...

MoonOTs Dowiedz się czegoś więcej.


#1 2010-04-20 07:26:59

Arrow

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-20
Posty: 5
Punktów :   

OTS.

Witam

Gram na tym ots 1-2 dni, jest bardzo ciekawa mapa, oczywiscie mam pare zastrzeżeń lecz jak narazie gra mi się swietnie, wiec taka propozycja. Administracja zrobila by serwer "na powaznie" poprawila wszystkie bledy na mapie dodala w puste miejsca teleporty, wszystko zrobila aby serwer byl jak najbardziej rozwiniety.

Wiadomo, że po 2-3 miesiacach kazdy serwer upada gdyz kazdy gracz ma juz full eq i 0 zarobku dla hostera
ale mozna by zrobic cos jak vip na 20 dni lub pacc/ najwyzej jakis premium na okres 10 dni za 6zł 10gr.
W Celu stalego zarobku, premium dawalo by nam np mozliwosc kupna amuletu dzieki ktoremu nie tracimy nic skilli/eq/ nie dot rs, amulet by kosztowal powiedzmy 200cc.

nastepny pomysl to pozbywanie sie kasy, gdyz przez "cc" tracicie PLN. Np. Platne respy lub jakis quest z ciekawymy nagrodami lecz duzo zawilych trapow i zagadek, gracze beda przez same pulapki "padać" na quescie a klucz na quest bylby jednorazowy i kosztowal powiedzmy 150cc, czyli za kazde wejscie placimy 150cc gdyz klucz znika po uzyciu na drzwi, lub placimy npc ktory nas tam przenosi.

Exp stage na 1k+ jest dobry tylko nie wiem ile dodaja monstery bo na 1k + ktos tam bije po 80 leveli dziennie [Talib]. Wiec moglibyscie zrobic tak ze 3k level to tutaj juz by byl h level i zdobywalo by sie 3k w 10 miesiecy ++.


Rowniez inne przedmioty "czasowe" mozecie dodac zeby miec wiecej zysku.



Zrobić np jakiegos seta dla wszystkich profesji ktory jest dostepny z questa dla non-vip powiedzmy set by byl dobry do 500 levela~~. Dawalby jakies tam wlasciwoscy [zostawiam to administracji] a wejscie na quest kosztowalo by jakis item z sms shopa np za 2 punkty ten item. oczywiscie jedno razowy.



Kolejna rzecz to "przechodzenie przez ludzi" nie wiem na czym polega to na waszym ots lecz nawet jak ja nie mam pz i osoba przez ktora chce przejsc to nie moge. najlepiej to naprawic gdyz tp na "potwory" teleportuje przed depo i Cie odrazu tam napinacze zabijaja gdyz depo bloczone przez 5 ludzi i nie da sie przejsc.


Oraz ustawic max /skill / mlvl, zeby nie lataly 150 mlvle... to na razie Tyle  oczywiscie to tylko garstka propozycji lecz najpierw poczekam na wypowiedz kogos z supportu

Offline

 

#2 2010-04-20 09:36:55

Zetsu

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-20
Posty: 9
Punktów :   

Re: OTS.

Bardzo dobre pomysły zgadzam się w 100%
W szczególności pomysł z pacc albo vip na dni...
Oczywiście by było więcej wydatków ale za utrzymanie takiego dobrego servera żeby się utrzymał i się nie wypalił to się opłaca

Offline

 

#3 2010-04-20 15:17:16

Cytrynek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-20
Posty: 14
Punktów :   

Re: OTS.

Podsumowując 2 akapit to się nie zgadzam . Przyniosło by to zyski(pieniadze) oraz straty(gracze). Nie kazdy ma duzo pieniedzy, zeby se ciagle kupowac pacca. Sam sms shop jest dobrym rozwazaniem. Wiekszosc osob na pewno odejdzie z otsa jezeli bedzie jakis pacc. Najlepiej zostawic w spokoju tego pacca. Duzo ludzi kupuje itemy z sms shopu i mysle,ze to wystarczy. Jezeli ots jest spoko to i ludzi nie zabraknie, a jezeli dno to wiadomo-> 0-8 osob online xD. Z reszta posta sie zgadzam
- Znam wiele osob,ktore by odeszly z tego otsa po wprowadzeniu pacca
- Lepiej, aby wprowadzic do sms shopu te 'bilety' na questy oraz oczywiscie inne rzeczy
- A i ten amulet to mysle, ze wystarczy dac go do sms shopu bez pacca i gites bedzie

Ostatnio edytowany przez Cytrynek (2010-04-20 15:18:53)

Offline

 

#4 2010-04-20 16:45:51

Arrow

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-20
Posty: 5
Punktów :   

Re: OTS.

Hmm, dobrze Cytrynek, wiec tak. Stawiasz ots, [chcesz go postawic na 1rok++] po 1-2 miesiacach gracze maja juz wszystko z sms shop i starzy gracze pozostali na ots a nowych coraz mniej gdyz kazdy przetestowal serwer, podoba sie zostal, nie podoba [ miedzy innymi sklada sie na to ded nawet na najglupszym potworku] odchodzi. Starzy gracze maja juz full eq, a Ty hostujesz serwer dalej i doplacasz co miesiac 400zł na dedyk. Dalej uwazasz ze zly pomysl z paccem/vipem?// PO DRUGIE, JUZ TERAZ JEST VIP. I JAKOS NIKT NIE PLACZE ZE NIE MA PIENIDZY. a po 3 - cie to jesli ktos nie ma 10zł na smsa to nie ma i na prąd - jasne . dowidzenia dziekuje.

Offline

 

#5 2010-04-22 08:24:14

Cytrynek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-20
Posty: 14
Punktów :   

Re: OTS.

Dobra, to zapytaj sie w depo ile osob by zostalo jakby byl pacc(moim zdaniem malo). Najlepszym rozwiązaniem bylo by danie ankiety(w grze albo na forum).
Ja i tak wolalbym vipa, a jezli Admin nie czerpie zyskow to niech da tego pacca i niech straci duzo ludzi na servie. I tak jest bez sensu gadanie o tym, jezeli tylko 3 osoby wypowiadaja sie na ten temat -.-. Poczekajmy na reszte komentow :]

Offline

 

#6 2010-04-23 22:57:20

Boo

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-18
Posty: 6
Punktów :   

Re: OTS.

ja jestem za Cytrynkiem .
Nie każdy ma kase i ją sam zarabia ,aby kupić sobie jakieś tam pierdołki ...
ale z platnym expem (oczywiscie za cc) ZA

Offline

 

#7 2010-04-24 07:59:50

Cassius

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-23
Posty: 7
Punktów :   

Re: OTS.

Osobiście się wypowiem.
Zamiast dodawania nowych przezajebistych VipMode'ów, w postaci mam kasę - mam wszystko, lepiej by było, gdyby gracze solidaryzowali się. Wystarczy zrobić kilka dobrych Questów, bądź Eventów , których przejście w pojedynkę jest niemożliwe. Znalezienie odpowiedniej ekipy owszem- będzie trudne. Aczkolwiek nie będzie niemożliwe. W końcu serwer stoi na dość dobrym poziomie.

Offline

 

#8 2010-04-25 21:52:58

Chumerus

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-25
Posty: 1
Punktów :   

Re: OTS.

restart > o polowe mniejszy exp > wyjebac manaruny > no moze nie o polowe mniejszy ale tak zeby na 500 lvlu sie wolniej expilo ;> dodac bardzo wiele nowych questow na ktore potrzeba bedzie naprawde dobrej ekipy a nie knight solo > co idzie za restartem i mniejszym expem ;o > dodaj wyespy z rl map wiecej expow i chuj ;o;o;o

Offline

 

#9 2010-04-26 15:17:41

Xardas

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-18
Posty: 6
Punktów :   

Re: OTS.

Nie wiem czy nie lepiej dodać np. taki papierek który działa od np. 1500lvl i działał by podobnie jak pacc można by było wejść na nowe wyspy itp kosztował by np. 6 zl zależy od założyciela ile chce zarobić. Na nowe potworki można by wejść  itp Uzyskać nowa range czyli nie Master Sorccer  tylko np. Alchemists albo zamiast elite knighta  Gladiators
zamiast Royal paladina Snipper zamiast elder druida Biochemists   każdy miał by parę nowych magi. Wiem, że to jest trochę roboty ale wydaje mi się, że warto bo każdy chciał by mieć lepsza range, nowe magie potwory inne wyspy domki  nowe itp.

Co o tym myślicie?

Offline

 

#10 2010-04-26 17:00:49

Cytrynek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-20
Posty: 14
Punktów :   

Re: OTS.

!!!Mam nowy pomysl ->Zastapilbym pomysl dodania bonusow do outfitow, pomyslem na dodanie bonusow do rang, o ile da sie tak zrobic? Czy tak nie byloby lepiej? Nie kazdy lubi chodzic w danym outficie

Offline

 

#11 2010-04-26 20:14:25

Boo

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-18
Posty: 6
Punktów :   

Re: OTS.

nie rozumiem po co tyle kombinujecie ... (restart serwa ... PFF Myślisz wg?)

Offline

 

#12 2010-04-27 07:29:07

David Ek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-22
Posty: 42
Punktów :   

Re: OTS.

Nie wiem ale ten ots nie ma przyszlosci jezeli czegos szybko nie wymysla.. bo:
-hlvl maja tylko expic
-jest za malo qestow (krótke.. lepsze by byly jak by np bylo z 10 misji i kazda np z 1h roboty albo z 30 min)
przy czym qestow nie mgoa zrobic trudnych bo by msuiale byc na items z smsm shopu.. wiec zal..
-latwo z kasa.. (rowniez z kasa nie ma co robic)
-i wgl NUDY

Offline

 

#13 2010-04-27 21:35:17

Xardas

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-18
Posty: 6
Punktów :   

Re: OTS.

Ja nie mowie tylko sugeruje aby przyjrzeć się takiemu jednemu OTSowi z mianowicie Unline.org http://www.unline.org/
Amerykański OTS.Na OTSie graja liudzie z roznych narodow polacy hiszpanie amerykanie brazilijczycy itd. Załozyciel pracował w Microsofcie wiec można wziąć dużo pomysłów z tamtego OTS oczywiscie tam jest mniejszy exp ale wiele zastosowań można wziąć do MoonOTS

Offline

 

#14 2010-04-28 12:38:17

Enni

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-25
Posty: 3
Punktów :   

Re: OTS.

Ta vip / pacc sms a może pomyślicie o tych co mają abonament?

Offline

 

#15 2010-05-05 08:00:24

David Ek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-22
Posty: 42
Punktów :   

Re: OTS.

a co za roznica czy abonament czy nie???

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plnoclegi w Rewalu Szkolenia zamknięte gimby.info.pl